کار در ارتفاع کیش

مجموعه کار با طناب در سال 1392 کار خود را با همکاری تیمی حرفه ای آغاز نمود. در این مدت توانسته بیش از صدها پروژه موفق را در سراسر کشور به اتمام برساند. تیم کار با طناب آمادگی ارائه تمامی خدمات از جمله نماشویی ساختمان، پیچ ولپلاک نما، سیمانکاری بدون داربست، نماشویی بدون داربست را در شهر های مشهد و کیش بدون نیاز به داربست و تنها با طناب و تجهیزات بسیار ایمن انجام دهد.

 

کار با طناب

کار در ارتفاع کیش

کار در ارتفاع در سال های اخیر در ساخت و سازها جایگاه ویژه ای پیدا کرده است. جای خالی این شغل زمانی احساس شد که برج ها و ساختمان هایی با ارتفاع زیاد ساخته شدن و ارائه بسیاری از خدمات با داربست در ارتفاعات کاری غیر ممکن به شمار میرفت.

در قوانین کار ارتفاع آمده است که فعالیتی که انجام آن در ارتفاع بیش از یک و دو دهم متر نسبت به سطح زمین باشد، مشمول قوانین کار در ارتفاع میباشد. از آنجایی که بازسازی، تمیزکاری و … در برج های بلند مشکل ساز شده بودند، این مشاغل با تمامی دشواری ها به گروه مشاغل سخت پیوست.

 

انواع فعالیت های کار در ارتفاع کیش

  • پیچ و رولپلاک سنگ نمای ساختمان
  • نماشویی
  • رنگ آمیزی ساختمان
  • سیمان کاری
  • آب بندی ساختمان و شیشه های پنجره ها

هر یک از خدمات توسط مجموعه کار با طناب در شهرهای مشهد و کیش امکان پذیر است.

 

خطرات کار در ارتفاع

کار در ارتفاع شامل خطرات بیشتری نسبت به سایر مشاغل است؛ زیرا کار در ارتفاع انجام می شود. بنابراین بهتر است افراد متخصص و باتجربه قدم در این مسیر بگذارند.

از جمله عوامل موفقیت در هر پروژه به کارگیری تجهیزات استاندارد و تکنیسن های مجرب است. تمامی اعضای مجموعه کار با طناب بهره گیری از پرسنلی باتجربه و متخصص میباشد.

 

قیمت کار در ارتفاع کیش

توجه داشته باشید که شغل کار در ارتفاع با مجموعه ای از شرایط و تجهیزات مختلف انجام میشود. بنابراین برای اطلاع از لیست قیمت ها قبل از هر کاری باید اطلاعاتی کسب کنید. برای اطلاعات بیشتر درباره قیمت کار در ارتفاع با کاشناسان ما در مجموعه کار با طناب تماس گرفته و هزینه تمام شده کار را بررسی کنید.

یکی از خدمات مهم مجموعه کار با طناب ارائه قیمت مناسب و کیفیت عالی کار میباشد.

 

خدمات کار در ارتفاع کیش

برای کار در ارتفاع و همکاری با مجموعه کار با طناب باید آموزش های لازم و متناسب با نوع کار در ارتفاع را دیده باشید تا بتوانید مشغول به کار شوید.

معمولا افرادی که در این مجموعه مشغول به فعالیت هستند سالهاست تجربه این کار را دارند. خدمات کار در ارتفاع به سازه های خیلی بلند مانند برج ها و ساختمان هایی با تعداد طبقات زیاد است. اگر سوالی در این باره دارید میتوانید با تیم کارشناسان ما در این حوزه تماس بگیرید.

 

راه های ایمنی اجرای کار در ارتفاع

روش های ایمنی برای کار در ارتفاع شامل موارد زیر است:

سامانه محدود کننده

در این روش از نرده حفاظتی و مواردی مانند کمربند حمایل بند و … برای جلوگیری از سقوط استفاده میشود.

سامانه متوقف کننده

در این روش شرایطی ایجاد می شود که اگر فرد دچار سقوز شود، از صدمات و جراحات وارده کاملا جلوگیری کرده و آسیب به حداقل میرسد.

طناب

طناب دسترسی و طناب پشتیبان عمل، اینکار باید با تجهیزات کاملا ایمن انجام شود. مواردی مانند فاصله ایمن، کمربند ایمنی، انواع طناب و تسمه، هارنس، کارابین، طناب تکیه گاهی، عملیات و ایمنی، دینامیک و …. باید برای کار در ارتفاع استفاده شوند.

 

کار در ارتفاع کیش

شرکت کار با طناب با بیش یک دهه تجربه توانسته تا میزان زیادی رضایت کار فرما و مشتریان محترم را در زمینه کار در ارتفاع برآورده سازد.

مجموعه کار با طناب آماده ارائه خدمات کار در ارتفاع در کیش میباشد.