سیمانکاری بدون داربست

طبیعی است، هنگامی که درمورد کار در ارتفاع صحبت می شود اولین چیزی که به ذهنتان می رسد استفاده از داربست است. اما بهتر است بدانید که استفاده از طناب یا راپل کاری ( بدون داربست ) جای خود را به داربست داده است. اما به دلیل این که کاملا از دور خارج نشده امکان دارد باز هم در برخی شهر­ها استفاده از داربست را ببینید.

سیمانکاری بدون داربست

امروزه با پیشرفت چشم­گیری تکنولوژی در همه بدیعی است که کار در ساختمان ها از قبل راحت­تر شود و امنیت جانی افرادی که در ارتفاعات کار میکنند، با استفاده از روش های جدید سیمانکاری بدون داربست و با طناب تامین گردد.

شرکت­های بسیاری در ارائه خدمات ساختمانی فعالیت می کنند و ممکن است برای نماشویی، سیمانکاری، تمیزکاری و… از روش­ طناب و بدون داربست استفاده کنند. به دلیل مزایایی که دارد در بین مردم بسیار محبوب شده و بیشتر افراد ترجیح می دهند که دیگر روی ساختمان­هایشان داربستی نصب نشود.

سیمانکاری بدون داربست

یکی از نمادهای زیبایی ساختمان­ها این روزها به نمایی است که در آن استفاده شده است. نما یکی از خارجی­ترین بخش­های یک ساختمان می باشد و بسیاری از افراد هستند که هزینه­های بالا برای این کار در نظر می گیرند.

اما برخی افراد با کمی دقت متوجه می شوند که میتوانند به جای هزینه­های بالا برای انواع سنگ­های نما می توانند از سیمانکاری برای نما استفاده کنند و با کمی ظرافت و خلاقیت می توانند نمایی زیبا و شیک برای ساختمان به ارمغان آورند.

در بسیاری از ساختمان­ها برای این که از نم‌زدگی و آسیب هایی که در اثر سرما به ساختمان وارد می شود، جلوگیری کنند، از سیمانکاری در نما استفاده می گردد. با استفاده از سیمانکاری بدون داربست کارکنان می توانند با استفاده از طناب و راپل کاری تمام سطح ساختمان را به سیمان مجهز کند.

 

از دیگر مزایای سیمانکاری بدون داربست می توانیم به سبک شدن سازه، امکان رنگ آمیزی سیمان استفاده شده در نما، هزینه پایین سیمان و غیره اشاره کرد. همین امر نیز باعث افزایش مشتریان در امور خدمات ساختمانی بدون داربست شده است.

سیمانکاری در نما به علت تنوع بالایی که داره و هزینش نسبت به بقیه نماها کمتر است و همچنین در برابر خوردگی، ترک و… مقامت بالایی را از خود نشان داده است. به همین علت باعث شده که نماسازان به این فکر بیفتند که در نما از سیمانکاری بدون داربست استفاده کنند.

انواع نماهای سیمانی از جمله سیمان شسته، نمای کمچه ای، نمای رومی، نمای تیشه­ای و… وجود دارد که شما با توجه به سلیقه خودتان یکی از آن­ها را انتخاب می کنید. در زمان استفاده از سیمان سفید به دلیل کثیف شدن زود هنگام توصیه می شود به جای آن از نماهایی با رنگ­های دیگر استفاده کنید تا نیاز به شستشوی مداوم نمای ساختمان نباشد.

مزایا و معایب سیمانکاری نما بدون داربست

شاید شما هم وقتی اسم از کار در ارتفاع به گوشتان می خورد اولین راهکاری که به ذهنتان خطور می کند استفاد از داربست است. داربست اولین ابزاری است که مردم برای کار در ارتفاع از آن استفاده می کردند و امروزه به دلیل معایبی که دارد تقریبا کنار گذاشته شده است.

اگر شما باز هم بخواهید داربست را در اولویت کار خود قرار دهید حتما از مزایای کار در ارتفاع بدون داربست و با راپل کاری ( طناب ) دور خواهید شد. هنگامی که شما از داربست استفاده کنید امکان دارد که سلامت جانی کارکنان خود را به خطر بیندازید.

مثلا امکان دارد اتصالاتی که به هم وصل می کنید پوسیده باشد و باعث سقوط فرد از ارتفاع شود و یا اینکه زیرپایی مناسبی نداشته باشد، از کیفیت خوبی برخوردار نباشد و بدترین عیبی که می تواند داشته باشد هزینه بالای جابجایی و نصب داربست است.

اما هنگامی که در سیمانکاری نما از روش راپل کاری یا همان سیمانکاری بدون داربست استفاده کنید باعث می شود که ایمنی بالایی داشته باشید، هزینه­های شما به طور چشم گیری کاهش پیدا کند، در زمان صرفه جویی خواهید کرد و همچنین ساختمان شما دیگر جلوه ی بدی از خود به نمایش نمی گذارد.

شاید برای شما هم اتفاق افتاده باشد که هنگام استفاده از داربست باعث می شود که عبور و مرور برای عابران سخت شود و همچنین کارکنان به مناطق خاص از ساختمان نتوانند دسترسی داشته باشند اما با استفاده از طناب یا سیمانکاری بدون داربست می توانند این مشکلات را حل کنید.

سیمانکاری بدون داربست

قیمت سیمانکاری بدون داربست در بازار

هنگامی که می خواهید کاری را انجام دهید اولین چیزی که نیاز است از آن اطلاع داشته باشید هزینه­ای هست که باید پرداخت کنید. همانطور که میدانید هزینه سیمان کاری بدون داربست مانند بسیاری از کارهای دیگر به عوامل بسیاری بستگی دارد.

مثلا طرح و نوع نمای سیمانی که قرار است زده شود و یا مساحتی که می خواهید بدون داربست تعمیر شود، وجود ترک­هایی که بر روی ساختمان قرار دارد، ارتفاعی که باید در آن کار کنند مساحت ساختمان،  میزان مصالح به کار رفته و… تاثیر بسیاری دارند.

اگر شما هم تحقیق کنید متوجه خواهید شد که در کارهای ساختمانی مانند سیمانکاری، نماشویی، نظافت کلی و… بهترین روشی که می توانید از آن استفاده کنید و هزینه های بالایی پرداخت نکنید، روش راپل کاری یا بدون داربست می باشد.

سیمانکاری بدون داربست

سیمانکاری به روش­های مختلفی در ارتفاعات انجام میشود معمولی ترین آن هم از طریق داربست انجام می شود. اما امروزه سیمانکاری با طناب یکی از بهترین روش­ها برای انجام این کار است و مجری سیمانکاری با استفاده از یک طناب شروع به سیمانکاری در نما می کند. کلایمر یکی از بهترین روش­ها در سیمانکاری بدون داربست در نما می باشد که می توان از آن استفاده کرد.

شرکت هایی که انجام خدمات ساختمانی را بر عهده دارند، در بیشتر مواقع دیده شده است که روش کاری خود را دیگر در اساس داربست بنا نمی کنند و به روش های نوینی همچون راپل کاری ( طناب ) رو می آوردند و به دلیل نیروی کمتر و هزینه پایین تر آن نصبت به روش داربست اهمیت ویژه­ای پیدا کرده است.

شرکت کار با طناب در شهرهای مشهد و کیش آماده اراده هر گونه خدمات از قبیل سیمانکاری بدون داربست، نماشویی ساختمان، پیچ و رولپلاک نما و … میباشد. جهت کسب اطلاعات بیشتر با تیم پشتیبانی ما در ارتباط باشید.

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.