از عملیات پی سازی تا زیر سازی و نازک کاری، سیمان و سیمان کاری در اکثر مراحل ساخت یک ساختمان حضور پر رنگی دارد. سیمان جزو مصالح پرکاربرد در ساختمان سازی به شمار می رود چرا که با توجه به ویژگی های چسبندگی، استحکام و مقاومت در برابر رطوبت می تواند در جایگاه های مختلف، نقش های متفاوتی را ایفا کند؛ از جلوگیری از خوردگی بتن در پی ریزی و جلوگیری از نفوذ رطوبت در اندودهای سیمانی داخلی تا زیبا سازی ساختمان در نماکاری.

سیمان کاری دیوار و کف ساختمان، سیمانکاری روی ایزوگام، گچ و یونولیت، سفت کاری و نرمه کشی، سیمانکاری روی رابیتس، هبلکس و فوم، سیمانکاری نمای ساختمان، سیمان کاری زیرکار، رویه کاری با سیمان، سفید کاری و… گزینه های مورد نیاز برای استحکام و تکمیل یک ساختمان می باشد.

مقاومت بالای سیمان در برابر رطوبت و تغییر دما در کنار چسبندگی و قیمت مناسب آن نسبت به سایر مصالح ساختمانی باعث شده که بیشترین استفاده را در نمای ساختمان داشته باشد.

استفاده از سیمان هم برای زیرکار و هم رویه کار، سیمان کاری با سیمان سیاه، سیمان سفید (سفید کاری) و سیمان رنگی و نماکاری ساختمان با انواع نماهای سیمانی (نمای رومی، نمای تیشه ای، نمای چکشی، نمای سیمان شسته، نمای کلنگی، نمای تگری، نمای کمچه ای و…) از موارد متداول استفاده از سیمان در نمای ساختمان می باشد.

در بیشتر مراحل ساخت بنا که دسترسی به کف و دیوارها آسان است، سیمانکاری به راحتی انجام می شود اما معمولا دشواری کار در نقاط دور از دسترس، مسئله مهم هر ساخت و سازی است. اینجاست که استادکاران کار با طناب به کمک معماران و شرکت های ساختمانی آمده و با سرعت بالا و هزینه مناسب کار ناتمام مانده را به سرانجام می رسانند.

 

چه مواقعی استادکاران کار در ارتفاع به کمک شما می آیند؟

– مواقعی که نیاز به سیمانکاری نمای ساختمان در ارتفاع بیش از 2 متر دارید و هر چه محاسبه می کنید نصب داربست چه از نظر زمانی و چه از نظر اقتصادی به صرفه نیست، بخصوص برای ساختمان های کوچک یا بلند که مدت زمان نصب و جمع آوری داربست از زمان انجام کار بیشتر طول می کشد.

– مواقعی که حوصله دوندگی های اداری برای گرفتن مجوز نصب داربست را ندارید.

– مواقعی که احساس می کنید نصب داربست موجب سد معبر و مزاحمت برای همسایگان است.

– مواقعی که نیاز به سیمانکاری دیوار کناری دارید و همسایه به شما اجازه نصب داربست روی پشت بامش را نمی دهد و بدون انجام سیمانکاری شما نمی توانید از شهرداری پایان کار بگیرید.

در این زمان با ما تماس بگیرید، استادکاران آموزش دیده ما با استفاده از طناب و تجهیزات ایمنی پیشرفته، در کمترین زمان ممکن خدمات مورد نیاز شما را با بهترین کیفیت انجام می دهند.

سیمانکاری نمای ساختمان

چه کارهایی انجام می دهیم؟

– سیمان کاری زیر کار

– سیمان رویه با سیمان سیاه

– سیمان رویه با سیمان سفید

– نماسازی با سیمان (نمای رومی، نمای تیشه ای، نمای چکشی، نمای سیمان شسته، نمای کلنگی، نمای تگری، نمای کمچه ای و…)

 

هزینه انجام سیمانکاری چقدر است؟

هزینه سیمانکاری و نماسازی به مساحت کار، مدت زمان اجرا، ارتفاع کار و دشواری دسترسی، قدمت بنا، نقص های موجود در سطح کار، ابزار آلات مورد استفاده و مصالح مورد نیاز بستگی دارد. پس از تماس شما کارشناس گروه ایمن ارتفاع مهام به محل مورد نظر اعزام شده و پس از بازدید، هزینه سیمانکاری و نما سازی برآورد می گردد.

 

به چه سوالاتی پاسخ می دهیم؟

معمولا افرادی که تماس می گیرند سوالات متفاوت و متداولی مطرح می کنند. این سوالات معمولا پیرامون قیمت سیمانکاری، تفاوت سیمان سیاه و سفید، سیمانکاری دیوار ساختمان، دستمزد سیمانکاری، مراحل سیمان کاری دیوار، قیمت انواع روش های سیمانکاری ساختمان، سیمانکاری با طناب، نحوه اجرای سیمان سفید، نحوه سیمان کاری نمای ساختمان، قیمت سیمانکاری شسته، قیمت سیمانکاری نما، ضخامت سیمانکاری دیوار، سیمان کاری دیوار حیاط، سیمانکاری نما بدون داربست، ابزار سیمان کاری، انواع نمای رومی سیمانی، قیمت نمای رومی و… می باشد. کارشناسان ما با حوصله به سوالات شما پاسخ داده و شما را راهنمایی می کنند.